VIRTUÁLNÍ REALITA

Chcete vyzkoušet něco nového? Rádi objevujete nové technologie? Pokud ano, tak jste tu správně. U nás můžete zažít netradiční audiovizualní zážitek, spojený s pohybem ve virtuálním prostoru.

VR_ZLIN14

 

V našem zázemí nabízíme tuto aktivitu na čtyřech jednotkách současně. Součástí našeho zábavního centra je i posezení s několika velkoplošnými obrazovkami včetně FULL-HD projektoru. Zábava tedy nekončí ani pro přísedící, můžou sledovat vše s pohodlných sedaček.
Oblíbenou a pestrou nabídku her a zážitků naleznete v místnosti s jednotkami HTC VIVE. Například si můžete porovnat síly se svým kamarádem v rámci oblíbených kooperativních her.

 

VR_ZLIN2

 

Lákají Vás auta? Ať už to s volantem umíte, či ne, u nás vám reálná nehoda nehrozí. Na dvou závodních simulátorech si zajezdíte silniční okruhy či rally. Kvalitní sedačky a profesionální volanty spolu s jednotkami OCULUS RIFT vám dodají dostatek adrenalinu.

 

 

 

Blíží se firemní večírek, nebo si to potřebujete vyřídit se šéfem? 🙂 Skvělým doplňkem na správný firemní večírek je i virtuální realita. Přijedeme i za vámi, jsme mobilní.

 

Virtuální realita je možná od 8 let a výšky 120 cm.

Při vyšším počtu osob je střídání na jednom headsetu možné po 30 minutách.

2 závodní simulátory – Oculus Rift:

Virtuální realita – HTC Vive:

Chybí Vám nějaký titul? Napište nám. Jsme fandové a neustále náš seznam aktualizujeme.

 

Ceník:

1 headset (brýle) 2 headsety
30 min. 300,- 500,-
60 min. 500,- 800,-

Ceník je platný od 1. 11. 2019

 

Objednávky provádíme zatím pouze telefonicky na čísle: 608 930 370

Facebook