PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR


Snil jsi o tom, jaké by to bylo být na týden tajným agentem? Teď si to můžeš u nás v Laser Game Zlín vyzkoušet.
Právě na toto léto jsme si pro Tebe připravili netradiční program zaměřený nejen na pohybové aktivity.

345612769_9098534000221173_489096790441639948_n

Staň se agentem na celý týden a zažij akci, na kterou nezapomeneš!

Každý den se proměníš v tajného agenta a ponoříš se do světa laserových soubojů. Plnit mise, zdokonalovat svou přesnost a testovat strategické myšlení v naší špičkově vybavené aréně bude tvůj denní chleba. Nemysli si, že budeš trávit čas jen na naší základně v Laser Game Zlín. Čekají Tě i agentské mise v blízkém terénu, ale i akční výzvy v centru města. Budeš běhat, skákat, soutěžit a užívat si venkovní aktivity, které tě naučí týmové spolupráci a otestují tvoji kondici.

A aby toho nebylo málo, jeden den vyrazíme na výlet za tajnou operací. Těšit se můžeš na dobrodružnou cestu za nádhernými výhledy a spoustou zábavy s novými kamarády.

Přidej se k nám a prožij nezapomenutelný týden plný adrenalinu a zábavy v Laser Game Zlín!

20230711_100127

Co je součástí ceny:
– Oběd a svačiny: Každý den dostaneš chutný oběd v kvalitní restauraci a menší dopolední a odpolední svačinu, abys měl dostatek energie na všechny aktivity. K tomu budeme dbát i o tvůj pitný režim, díky kterému nezůstaneš na suchu.
– Zkušení instruktoři: Program vedou zkušení instruktoři s letitou praxí včetně proškolení a zdravotnického kurzu, takže o tvou bezpečnost a zážitek bude vždy dobře postaráno.

Jsi připravený jít do akce? Podej přihlášku a uvidíme se v létě na základně!

V termínu 22 – 26.7. máme téměř obsazeno. Avšak může se stát, že nám někdo vypadne. Nechte nám případně kontakt a rádi vám dáme vědět.


Přihláška na příměstský tábor

Facebook